Partnerzy

Piękno, tak jak biznes, nie istnieją w próżni. Żaden sukces nie cieszy, gdy nie mamy z kim się nim podzielić! Regularnie współpracujemy ze znanymi kobietami, fundacjami. Wśród naszych partnerów znajdziesz prawdziwe biznes-women i boginie, które dzielą się dobrem. Oto lista tych, z którymi współpracę wyjątkowo cenimy i chcemy zachęcić do zajrzenia na ich profile! Warto nieść dobre słowo!

Fundacja Kobiet Autentycznych

Celem Fundacji Kobiet Autentycznych są działania na rzecz aktywizacji społecznej i zawodowej kobiet poprzez wymianę doświadczeń, wzajemną pomoc i motywację.

Mieliśmy przyjemność być partnerem spotkania organizowanego przez Fundację Kobiet Autentycznych Poznaniu. Niezwykle inspirujący czas, który zaowocował artykułem na temat historii powstawania Lovely You oraz magii pięknej bielizny.

Dziękujemy za tak miłe wyróżnienie i polecamy zaglądać na stronę KA: https://www.facebook.com/kobietyautentyczne/

Cukiernia Bezowa Beza

Najsłodsze miejsce na mapie Poznania.

Niezwykła atmosfera i wystrój wnętrza zainspirował nas by połączyć bezy… z bielizną. I tak grupa fantastycznych Kobiet spotkała się, by wspólnie celebrować Kobiecość przy filiżance kawy.

Jeżeli lubicie słodkości zapraszamy na profil: https://www.facebook.com/cukierniabezowa

Daria Olzacka - fotografka

Nasza ukochana fotografka. Dzięki Darii powstało wiele cudownych sesji Lovely You.
Niezwykle ciepła i otwarta osoba, przy której każda kobieta poczuje się swobodnie, zresztą przeczytajcie jak Daria pisze o swojej pasji:
Uwielbiam słuchać kobiet i zamykać ich historie w fotografiach. Człowiek jest całością i dziś wiem na pewno, że nie chcę i nie będę dzielić na kawałki świątyni wszechświata jaką jest każda z nas. Tworzę swoją pracą album pełen miejsca na różnorodność – na fotografie glamour, a zaraz obok na pełne naturalności i bez grama makijażu fotografie bosych kobiet biegających po trawie, 30- letnich sexi „laseczek” w koronkach (lub bez), a obok cudownych mam karmiących piersią swoje 2-letnie dzieci… Jest we mnie tyle wdzięczności za to, że jesteśmy tak cudownie różnorodne, za to, że to wszystko mam w sobie…

Paulina Świderska Osobista Stylistka

Niezwykle energetyczna pasjonatka mody i stylizacji. Z Pauliną mamy przyjemność wspólnie organizować warsztaty oraz metamorfozy dla Kobiet. Tym spotkaniom towarzyszy zawsze niezwykła kobieca i przyjazna atmosfera.

Jeżeli chcecie być z modą na bieżąco zapraszamy do odwiedzenia profilu Pauliny, gdzie znajdziecie wiele inspiracji i porad https://www.facebook.com/mojastylistka/

Sylwia Błach - blogerka, programistka, pisarka

Sylwia Błach

Kobieta Renesansu – pisarka, programistka, blogerka. Autorka pięciu książek, w tym jednej dla dzieci.

Sylwię poznałyśmy w trakcie Rozwijalni Kobiet w Poznaniu. Podczas rozmowy okazało się, że uwielbia bieliznę i wpadłyśmy na pomysł wspólnej sesji zdjęciowej. Po miesiącu projekt ujrzał światło dzienne.

Kobieta o niezwykłej energii, pomysłach, zaangażowana w tematy społeczne oraz problemy ludzi z niepełnosprawnością. Autorka bardzo wartościowych treści, których lekturę serdecznie polecamy na jej stronie: http://www.sylwiablach.pl i fanpage’u: https://www.facebook.com/blach.sylwia/

DRESS no stress Małgorzata Sikorska

Stylistka.

Niezwykle ciepła i cierpliwa osoba, która pomaga Kobietom odnaleźć styl i stworzyć szafę idealną.

Razem współpracujemy przy organizacji sesji zdjęciowych oraz warsztatów wizerunkowych dla firm.

U Małgosi pomysł goni pomysł, dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia profilu Dress No Stress: https://www.facebook.com/dressnostresspl/

Mooia

To cudowna, unikatowa biżuteria tworzona przez Agnieszkę Wilkowską-Wolicką.

Z Agnieszką poznałyśmy się w przymierzalni – my pokochałyśmy biżuterię, Agnieszka naszą bieliznę. Mooia to niesztampowe wzory, pasja, ponadczasowe modele i zaangażowanie.

Jeżeli lubicie świecidełka i nowości bizuteryjne , to serdecznie zapraszamy do podglądania profilu: https://www.facebook.com/mooia.bijoux/

Fundacja Kreacja Ciała

Fundacja powstała z pomysłu, pasji i wieloletnich doświadczeń Katarzyny Zborowskiej-Grobelnej, fizjoterapeutki z dużą dozą empatii i powinnością wspierania innych. Misją Fundacji jest ochrona, promocja i zapewnienie holistycznego zdrowia oraz dobrostanu poprzez działania prozdrowotne.

Z Kasią organizujemy warsztaty, eventy oraz kameralne spotkania dla Kobiet, mające na celu podnoszenie świadomości zdrowia z dużym naciskiem na profilaktykę.

Nowym wspólnym projektem są szkolenia dla firm, mające na celu zadbanie o zdrowie pracowników oraz kompleksową odmianę i odświeżenie wizerunku.

Serdecznie zapraszamy na stronę Fundacji, znajdziecie tam dużą dawkę wiedzy o zdrowiu: https://www.facebook.com/kreacjaciala/

Klub Kobiet Przedsiębiorczych

Kiedy kobiety wspierają kobiety, dzieją się niesamowite rzeczy” – mawia Zofia Chołody, prezes Klubu Kobiet Przedsiębiorczych.

I my utożsamiamy się z tym stwierdzeniem. Klub jest dla każdej z Was. Spotkania służą nie tylko przedsiębiorczyniom, ale i kobietom na managerskich i kierowniczych stanowiskach różnych branż. Klub ma na celu zarówno wymianę kontaktów, jak i szkolenie prowadzone przez wykwalifikowanych gości. Ideą Klubu jest wspieranie przedsiębiorczości na każdej płaszczyźnie: kreowania wzorców, przekazywania wiedzy i inspiracji, networkingu.

Informacje o najbliższych spotkaniach, inicjatywach oraz działaniach klubu znajdziecie na: https://www.facebook.com/KlubKobietPrzedsiebiorczych/

Dobieramy! Nie oceniamy!

Zapraszamy do świata Lovely Girls!

Odpowiednio dopasowany biustonosz potrafi zmienić naprawdę wiele… Samopoczucie, sposób postrzegania siebie oraz nasz nastrój. Chcemy pokazywać kobietom, że są piękne niezależnie od wieku, wagi, ilości rozstępów czy cellulitu… Poprawianie humoru za pomocą bielizny to nasza misja, pasja i potrzeba przekazywania tego cudownego uczucia, kiedy dopasujemy ten idealny, jedyny… Walczmy z kompleksami, przyzwyczajeniami oraz stereotypem rozmiaru 75B.

Skip to content