O nas

Z miłości do Kobiet

Salon Lovely You mieści się w samym centrum Poznania, na urokliwej ulicy Półwiejskiej 10. Kameralne wnętrze sprawia, że każda Kobieta poczuje się tu wyjątkowo. Do dyspozycji mamy dwie przestronne przymierzalnie oraz kącik wypoczynkowy.

W naszym salonie znajdziecie bieliznę różnych marek – polskich i zagranicznych. Staramy się wspierać młodych projektantów, dlatego na półkach często goszczą niszowe marki. Wyróżnia je ciekawe wzornictwo i wysoka jakość materiałów.

Oprócz biustonoszy w rozmiarach miseczek A-N, posiadamy ofertę bielizny modelującej, koszulek nocnych, akcesoriów, specjalistycznych płynów do prania bielizny oraz sezonowo stroje kąpielowe.

Lubimy się rozwijać, dlatego zaczęliśmy tworzyć wyjątkowe ubrania dla Kobiet, które będą idealnym dopełnieniem pięknej bielizny. Tu także stawiamy na bardzo wysoką jakość materiałów, nowoczesny design, oraz szeroki wachlarz rozmiarów, także plus size.

Serdecznie zapraszamy do naszego świata. Wierzymy, że poczujesz się u nas dobrze 😉

Profesjonalny braffiting

Dobór biustonosza może być jedną z najciekawszych przygód w Twoim życiu. Po przekroczeniu progu przymierzalni, zabierzemy Cię w magiczny świat koronek…

Pokażemy różne kroje biustonoszy oraz modele po które może nigdy nie miałaś odwagi sięgnąć…

Niestety duża część Kobiet boryka się z kompleksami, nie lubi siebie, boi się oceny… ale spokojnie! W Lovely You poczujesz się jak Królowa ;-), a w naszym teamie zawsze poprawiamy sobie koronę.

Przygotuj się na pozytywną dawkę komplementów i pamiętaj: w Lovely You DOBIERAMY – NIE OCENIAMY.

Zostań dziewczyną Lovely You i pokochaj siebie!